Skip to content
Maszyny SULKY
 
Jesteś tutaj: Strona Główna
SULKY - rozsiewacze, siewniki, agregaty PDF Drukuj Email

SULKY to francuski producent specjalizujący się w produkcji maszyn rolniczych. Od ponad 75 lat w 3 fabrykach we Francji, produkowane są rozsiewacze nawozów zawieszane i przyczepiane, siewniki zbożowe mechaniczne i pneumatyczne oraz agregaty bierne jak i brony wirnikowe. SULKY jest liderem na rynku francuskim oraz jest zaliczane do najważniejszych producentów maszyn do siewu zbóż i rozsiewania nawozów w Europie. Sulky jest producentem maszyn i dostawcą usług: celem jest, aby maszyny Sulky zawsze przynosiły rolnikom więcej zysku, komfortu, jakości i korzyści. Każda maszyna może być dopasowana do indywidualnych potrzeb w zakresie wydajności.

Rozsiewacze, siewniki, agregaty SULKY

Generalnym dystrybutorem maszyn SULKY w Polsce jest firma KORBANEK sp. z o.o. Mogą Państwo nabyć maszyny SULKY w sieci sprzedaży tej firmy. Importer zapewnia również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny a także dostęp do części zamiennych, (które można również zamawiać przez internet: www.sklep.korbanek.pl).

Korbanek sp. z o.o. jest również głównym dystrybutorem w Polsce takich marek jak FENDT (ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe i prasy), Massey Ferguson (ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, prasy, ładowarki teleskopowe), FELLA (maszyny zielonkowe: kosiarki, przestrząsacze, zgrabiarki), MONOSEM (siewniki punktowe pneumatyczne i mechaniczne).

W ofercie Korbanek sp. z o.o. znajdują się także maszyny rolnicze następujących marek: Stoll, Gregoire-Besson, Capello, MX, Rabe, Berthoud oraz maszyny polskich wiodących producentów jak np. UNIA Group, Metaltech, Meprozet, Expom Krośniewice oraz wielu innych.


Zastrzegamy sobie prawo do zmian bez uprzedzenia. Wszystkie podane informacje oraz dane dotyczące maszyn, ich wyposażenia, specyfikacji, wymiarów w serwisie internetowym www.sulky.pl jak i w załączonych dokumentach (katalogach, prospektach, itp.) mogą ulec zmianie. Ilustracje również mogą się różnić od rzeczywistej maszyny, którą Państwo nabywacie. W celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących maszyn oraz uzyskania oferty sprzedaży, prosimy o zwrócenie się do Sprzedawcy maszyn SULKY w Polsce: Korbanek sp. z o.o.

 
.

.

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_counterDzisiaj17
mod_vvisit_counterWczoraj430
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2456
mod_vvisit_counterW tym miesiacu7215
mod_vvisit_counterOd 21.11.2012778913