Skip to content
Maszyny SULKY
 
Jesteś tutaj: Strona Główna Ustaw rozsiewacz SULKY - FERTITEST
Tabele ustawień rozsiewaczy nawozów SULKY DPX i X
FERTITEST PDF Drukuj Email

Szukają Państwo tabeli z ustawieniami dla Waszego rozsiewacza nawozów SULKY? Zapraszamy do skorzystania z internetowej usługi FERTITEST, dostępnej przez 7 dni w tygodniu 24/24 h! Znajdą tutaj Państwo kilkaset nawozów granulowanych dostępnych w Europie. W przypadku nawozu, który nie figuruje w spisie, można wykorzystać kalibrację według określenia kształtu nawozu, jego wyglądu, granulacji i ciężaru właściwego (gęstości). Zapraszamy!

Po kliknięciu na ilustrację poniżej otworzy się nowe okno lub karta, w zależności od ustawienia przeglądarki internetowej. Po otwarciu, prosimy o kliknięcie akceptacji warunków wykorzystania usługi FERTITEST (w żółtej ramce), by przejść do ustawień. Strony są w języku polskim, aby ułatwić Państwu korzystanie z tabel.

Kliknij, by się połączyć!

UWAGA:

W przypadku starszych i nieprodukowanych już rozsiewaczy nawozów SULKY zawieszanych lub przyczepianych proponujemy również odwiedzenie strony z tabelami ustawień wysiewu w plikach w formacie .PDF. Tabele można następnie wydrukować i mieć je przy sobie w kabinie ciągnika. Te tabele są takie same jak tabele wydrukowane w formie książkowej lub skoroszytowej, które otrzymują Państwo wraz z nowym, zakupionym rozsiewaczem nawozów.

Użytkownicy smartfonów, dysponujący aplikacją do skanowania kodów QR mogą użyć poniższego kodu do bezpośredniego przejścia na stronę internetową z aplikacją FERTITEST przeznaczoną dla urządzeń mobilnych (tablety, smartfony, telefony multimedialne). Wystarczy potem wybrać język polski i kilkaset ustawień jest dostępnych nawet na polu!

Naklejki z kodem QR są odtąd umieszczane na rozsiewaczach SULKY, by usprawnić dostęp do usługi nawet na polu.


 

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_counterDzisiaj143
mod_vvisit_counterWczoraj138
mod_vvisit_counterW tym tygodniu693
mod_vvisit_counterW tym miesiacu3307
mod_vvisit_counterOd 21.11.2012881357
Realizacja: ROAN24 Projektujemy Strony Internetowe SEO Pozycjonowanie Strony